InstaBIZ

Për Marinën dhe Getoarin nuk kanë fund pushimet, shikoni ku ndodhen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 14/09/18 |
b.f

Dy ditë më parë me anë të postimeve të tyre në Instagram, Geti dhe Marina treguan se po arratiseshin nga Shqipëria duke treguar valixhet.

Largimi i tyre erdhi i papritur pasi në një periudhe të tillë, ku Marina pritej të na zbulonte ndonjët të re mbi fatin e saj në ekran, por moderatorja paska vendosur të relaksohej.

Geti dhe Marina aktualisht ndodhen në Havana, Kubë aty ku të gjithë do donim të shkonim, pasi vendi njihet për bukuri manhitëse.

Çifti kanë postuar në profilet e tyre në Instagram foto që të lënë gojë hapur dhe plot ngjyra.

Marina ka pozuar para dy makinave shumë të veçanta dhe po ashtu dhe Geti duke tërhequr menjëherë vëmëndjen e ndjekësve./Opinion.al

Pas