InstaBIZ

“I inflitruari” ja me kë u dashurua aktori gjatë xhirimeve të serialit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:50 - 10/10/18 |
el ida

“I infiltruari”, seriali i cili theu rekorde shikueshmërie.

Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes personazhit kryesor kaq të dëshiruar nga vajzat. ‘Sarpi’ i cili u dashurua me komisaren ‘Sema’. Ata nisën një histori dashurie bashkë. Fillimisht lidhja e tyre u ndërpre për një arsye jo shumë të fortë nga ana e Semës.

 Një pelqim nga ana e ‘Sarpit’ në foton e ish të dashures së tij, ka bërë “Semen” që të ndahet nga aktori simpatik. Por me sa duket dyshja nuk kanë mundur të rrinë larg njëri-tjetrit dhe kanë vendosur t`i japin dhe një mundësi njëri-tjetrit.

Ata janë fotografuar në një restorant teksa shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin në një restorant.

 

Pas