InstaBIZ

Zbulohen fotot e Taynës para operacioneve plastike, krejtësisht ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:03 - 10/10/18 |
el ida

Ju mund të jeni akoma në vrazhdën e diskutimeve dhe vorbullën e spekulimeve nëse reperja Tayna ka kryer operacione plastike ose jo.

Me një imazh të zbuluar së fundmi  zbulohen disa  të vërteta rreth këngëtares.

Në të majtë shihet Tayna, vite më parë dhe kuptohet qartë se reperja ka kryer disa ndërhyrje .

Edhe pse ajo nuk i ka pranuar asnjëherë ato, kjo foto nuk le shumë vend për diskutim. 

Pas