Kronikë

I fashuar dhe me oksigjen,kreu i Njësisë Administrative Kallmet mbërrin në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:57 - 01/04/22 |
Opi Nion

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur kreu i Njësisë Administrative Kallmet Besnik Simoni mbërrin në Spitalin e Traumës në Tiranë, pasi mori u plagos me armë zjari sot në Lezhë.

I fashuar dhe me maskë oksigjeni, Simoni zbritet nga ambulanca dhe futet me shpejtësi në spitalin e Traumës.

Policia sqaroi më herët se një konflikti verbal i nisur më parë në zyrë, ka shkaktuar ngjarjen e sotme. Besnik Simoni është plagosur në rrugë, nga autori i dyshuar A. M. Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e tij./Opinion.al

Pas