Aktualitet

Humbja e të vëllait, Gjylameti i dedikon mesazhin e ndjerë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 20/10/19 |
Al Do

Në një aksident automobilistik mbrëmjen e djeshme në tunelin e rrugës Elbasan – Tiranë, humbi jetën Elton Maçolli, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti.

Ajo ka i ka dhënë lamtumirën e fundit sot vëllait të saj dhe ka postuar një fotografi të tyren në Facebook duke e shoqëruar me pak rreshta të ndjerë.

“Me thërmove zemrën në 1000 pjesë o Tonçe. Thonë që zoti zgjedh më të mirët , por a nuk kishte marrë mjaftueshëm tek unë ?”

Deputetja duket tepër e lënduar pasi në një periudhë të shkurtër kohore ajo humbi dy persona shumë të rëndësishëm, motrën e cila vuante nga një sëmundje e rëndë dhe tani vëllain. /Opinion.al

Pas