Aktualitet

Humb kontrollin e zetorit dhe del nga rruga, vdes 56-vjeçari në Mirditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 04/11/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 56-vjeçari ka ndodhur mesditën e sotme në Mirditë.

Paraprakisht raportohet se shtetasi R.Gj., 56 vjeç, duke drejtuar mjetin bujqësor zetor, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ndodhi në fshatin Gëziq, ndërsa grupi hetimor ka shkuar në vendin  ngjarjes për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Më datë 04.11.2021, rreth orës 12:25, në fshatin Gëziq, Mirditë shtetasi R.Gj., 56 vjeç, duke drejtuar mjetin bujqësor zetor ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”-njoftoi policia./Opinion.al

Pas