Kronikë

Humb jetën një i mitur nga kontakti me energjinë elektrike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:10 - 05/10/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Berat ku ka humbur jetën një i mitur.

Bëhet me dije se babë e bir ishin duke punuar në oborrin e shtëpisë në fshatin Lapardha të Beratit.

Ata kanë rënë në kontakt me telat e tensionit të larë dhe për pasojë ka ndëruar jetë djali 16-vjeçar.

Babai i tij ndërkohë është dërguar me urgjencë në Tiranë pasi është në gjendje të rëndë. /Opinion.al

Pas