Kronikë

Humb ekuilibrin dhe bie nga ura, humb jetën 1 person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 28/05/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh. Një 71 vjeçar me inicialet B. C., ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi B. C., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”-njofton policia./Opinion.al

Pas