-U tha në Opinion

Hoxha dhe Lala: Mond Çekiçi, aksioner në një media të rëndësishme në vend


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:25 - 22/03/21 |
el ida

Gazetarët Artan Hoxha dhe Klodiana Lala thanë se Edmond Koçi, i cili mbeti viktimë e një atentati në Durrës dy ditë më parë, ishte aksioner në një media të rëndësishme në vend. Të ftuar në emisionin “Opinion”, të dy gazetarët thanë se Koçi posedonte 30% të aksioneve në një paltformë mediatike.

Pjesë nga diskutimi në “Opinion”

Hoxha: Jo në emrin e vet, por në emër të dikujt tjetër ishte aksioner dhe në media.

Lala: 30% në një nga mediat më të njohura në vend.

Hoxha: Rrinte me personazhe të njohur medias. Nuk binte në sy, po të mos e njihje. Është aksioner në një paltformë mediatike, e ka në QKR. Nuk është në emrin e tij, por është bashkëshortja, ajo është drejtoreshë juridike në bashki atje.  Ky nuk ishte nga këta banditët që fshihej. Nuk fshihej, ruhej, ishte i kujdesshëm./Opinion.al

Pas