-U tha në Opinion

Klodiana Lala tregon lidhjen mes Mond Çekiçit dhe Lul Berishës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:35 - 22/03/21 |
el ida

Gazetarja Klodian Lala shprehet se Edmond Koçi, i njohur si Mond Çekiçi dhe Lulzim Berisha njiheshin me njëri-tjetrin pasi kanë pasur dhe lidhje miqësie mes tyre.

Sipas gazetares, vëllai i Mond Çekiçit, i cili ka humbur jetën para dy vitesh, ishte baxhanak i Lulzim Berishës.

“Avokati i Lulzim Berishës pretendon se nuk ka asnjë njohje mes Lulzim Berishës dhe Mon Çekiçit, kjo nuk është e vërtet. Vëllai i Mond Çekiçt i cili ka ndërruar jetë 2 vite më parë është baxhanaku i Lulzim Berishës, dhe ata jo vetëm që njihen, por kanë dhe lidhje miqësore. Ky është fakt publik, e ftoj publikisht avokatin të reagoj.”-ta Lala.

Më herët, Detar Hysi, avokati i Lulzim Berishës tha se ky i fundit nuk kishte asnjë njohje me Mond Çekiçin./Opinion.al

Pas