Aktualitet

Horoskopi për ditën e sotme, 31 mars 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:59 - 31/03/21 |
Opi Nion

Dashi

Do të keni një rikuperim në dashuri pasi Afërdita së shpejti do të fillojë një tranzit i cili do të jetë i favorshëm për ju për disa muaj. Në punë ka propozime për t’u vlerësuar.

Demi

Venusi është ende në shenjën tuaj dhe dashuria do të lulëzojë. Mundohuni të shprehni idetë tuaja në marrëdhëniet me të tjerët, por përpiquni të mos eksitoheni shumë.

Binjakët

Po kaloni një kohë të mirë për dashurinë por kushtojini vëmendje çështjeve të pazgjidhura të vitit të kaluar. Në punë mund të ketë probleme me dokumentet.

Gaforrja

Do përjetoni një zgjim të vërtetë emocional dhe shfrytëzoni rastin për të organizuar diçka të këndshme me partnerin ose miqtë tuaj. Sa i përket punës, ajo është një periudhë disi e komplikuar.

Luani

Do të ndjeni pak presion në dashuri, prandaj armatosuni me maturi dhe vëmendje. Kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike në punë. Vlerësoni mirë çdo marrëveshje të mundshme.

Virgjëresha

Po përjetoni një moment reflektimi për t’u shfrytëzuar për të kuptuar më mirë se në cilin drejtim duhet të shkoni. Pak durim në punë, gjithçka duhet të jetë perfekte.

Peshorja

Jeni shumë i stresuar dhe kjo mund t’ju bëjë të diskutoni edhe nëse nuk ka nevojë. Mundohuni të qëndroni larg konflikteve. Çiftet e ngurta mund të mendojnë përpara.

Akrepi

Ju keni një Hënë të favorshme dhe kjo do t’ju sjellë një frymë qetësie në dashuri. Komunikimi është i rëndësishëm në punë, kjo nuk është një periudhë veçanërisht e favorshme.

Shigjetari

Po kaloni një kohë stresuese dhe shumë të trazuar. Kjo perceptohet si në nivelin sentimental ashtu edhe në atë të punës. Ju jeni të nënshtruar, shumë gjëra për të bërë dhe për të menduar.

Bricjapi

Në dashuri nuk është zgjidhur gjithçka plotësisht. Kërkoni këshilla në punë sa më parë.

Ujori

Lini pesimizmin pas dhe përpiquni të jeni pozitivë. Mëngjesi është një kohë e mirë për ndjenjat. Mundësi të mira pune.

Peshqit

Në punë, ka mundësi të mira për të ardhmen. Ekziston nervozizëm në ndjenja, gjërat nuk shkojnë siç dëshironit.

 

Pas