Aktualitet

Tiranë/ Aksidentoi për vdekje të riun, arrestohet 32 vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:34 - 31/03/21 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka arrestuar 32-vjeçarin, i cili duke drejtuar mjetin ka përplasur një motor dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit, 27-vjeçari E. Ç.

27-vjeçari, E. Ç, ndërroi jetë në spital pasi nuk arriti t’iu mbijetojë plagëve të marra.

“P. P., 32 vjeç, pasi ditën e djeshme duke drejtuar mjetin u përfshi në një aksident me një mjet motorr me drejtues E. Ç., 27 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra, ndërroi jetë në spital”, thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas