-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 27 Nentor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:45 - 27/11/15 |
b.f

Dashi: ju  mund të jeni të shqetësuar për planin tuaj të pushimeve dhe më shumë i interesuar për të shijuar një aventurë spontane.

Demi: një angazhim i ngutshëm financiar mund t’ju frymëzojë për të parë mënyra më të thjeshta për të festuar, kujdes në vend që të shpenzoni më shumë se sa mund të përballoni.

Binjakët: mendime të ndryshme në një marrëdhënie të ngushtë mund të nxisi një bisedë të sinqertë. Një firmë dhe vendim final mund të jetë të dielën në 29 nëntor.

Gaforrja: motivimi për një qëllim të mirë, do t’ju ndihmojë të bëni zgjedhje të mira. Ju mund ta gjeni më lehtë se sa mendoni po të vazhdoni planin e ushtrimeve.

Luani: cilësia e kohës me njerëzit e preferuar do të jetë e rëndësishme, por ju nuk doni që ta kaloni gjithë fundjavën në lëvizje. Bëj një zgjedhje të rastësishme.

Virgjëresha: ju mund të preferoni të qënmdroni në shtëpi më familjen dhe të prisni miq. Ose dilni duke rënë në ujdi me një menu të planifikuar nga miqtë.

Peshorja: një orar i ngjeshur do t’i shtohet jetës tuaj . Edhe pse ju keni shumë angazhime, mund të dëshironi të shtoni edhe një event në familjen tuaj.

Akrepi: shënoni idetë tuaja pasi  keni një mundësi të veçantë, për të siguruar një klient të ri, një rritje rroge , ose një përmirësim të përfitimeve tuaja.

Shigjetari: Saturni dhe dielli bashkojnë forcat tek Shigjetari dhe do të mësoni për të vendosur kufij të shëndetshëm.  Flsini që në fillim dhe të ndani detyrat me të tjerët.

Bricjapi: në qoftë se do të largoheni këtë fundjavë, bëjeni pasi është mbledhja ideale e planetve tek Shigjetari, bëni pak pushim, të arrini ritmin.

Ujori: ju mund të jeni jeta e festës, ose të keni një numër të madh festimesh këtë fundjavë. Tre planetet tek Shigjetari do t’ju bëjnë popullor.

Peshqit: mund të keni nevojë të  bëni një zgjedhje reale, se si ta shfrytëzoni kohën tuaj.  Sapo ta bëni këtë,  mund të relaksoheni duke e ditur se ju keni fituar atë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas