-Jetë dhe Stil

Moti: Dite e ftohte, priten reshje bore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:45 - 27/11/15 |
root

Temperaturat do të vazhdojnë të bien, madje sinoptikanët kanë paralajmëruar se nesër do të ketë reshje bore në të gjithë vendin. Temperaturat do të vazhdojnë të mbeten 14 gradë celcius edhe në ditët në vijim por moti do të jetë i kthjellët dhe pa reshje. Java tjetër pritet të jetë me diell dhe temperaturat do të ngrihen dy gradë celcius.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas