Kryesore

Horoskopi, 26 mars 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 26/03/20 |
el ida

Dashi
Niveli juaj i energjisë do të jetë i lartë. Shmangni shpenzimet e tepërta si për shembull blerje të cilat nuk janë menjëherë të nevojshme. Është e rëndësishme t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres suaj.

Demi
Humori i partnerit/partneres suaj do t’ju ndriçojë ditën. Kujdesuni më shumë rreth atyre çfarë ndodhin rreth jush. Përdoreni kohën tuaj të lirë në mënyrë më të dobishme.

Binjakët
Një miku juaj i vjetër mund t’ju japë mendime shumë të mira sa i përket mënyrës për të përfituar në biznes. Nëse do t’i pranoni këto këshilla, do të jeni me fat. Nuk ka shpresa për romancë gjatë kësaj të enjteje.

Gaforrja
Bëni shumë kujdes me shëndetin. Miqtë dhe familjarët do të tregojnë më shumë vëmendje ndaj jush. Mos përfitoni nga kjo, por tregohuni të arsyeshëm me veprimet tuaja.

Luani
Presoni në punë dhe një mosmarrëveshje e mundshme në familje mund t’ju shkaktojnë stres. Gjithashtu ka gjasa të merrni një lajm të papritur nga një i afërmi juaj. Partneri/partnerja juaj do përpiqet t’ju falë momente mjaft të këndshme sot.

Virgjëresha
Joga dhe meditimi do t’ju ndihmojë të ndiheni në formë. Do të keni dëshirë të shpenzoni para, por për të lindurit e kësaj shenje duket si momenti i përshtatshëm. Është koha të kërkoni ndihmë nga një miku juaj rreth një çështje, për të të cilën jeni shqetësuar kohët e fundit.

Peshorja
Nuk ka arsye të shqetësoheni për shëndetin gjatë ditës së sotme. Njerëzit rreth jush do t’ju ngrenë moralin vazhdimisht. Ekziston mundësia të përjetoni një rënie të lehtë financiare.

Akrepi
Shpresat do t’ju rriten lidhur me zgjidhjen e një problemi në aspektin profesional. Ka gjasa të merrni disa pagesa, të cilat mund t’ju zgjidhin disa probleme financiare. Do të keni kohë mjaftueshëm për t’ia kushtuar vetes.

Shigjetari
Romanca do të udhëheqë zemrën tuaj sot. Do të ndiheni tejet të lumtur krah partnerit/partneres suaj. Sot do të kuptoni vërtetë se çfarë do të thotë të keni një partner të tillë në jetën tuaj.

Bricjapi
Bashkëpunimi në familje do të sjellë harmoni rreth jush. Duke vepruar me pakujdesi mund të sillni telashe në jetën tuaj. Gjatë kësaj dite rekomandohet t’i kushtoni rëndësi detajeve në punën tuaj.

Ujori
Ekzston mundësia të nisni një projekt të ri në aspektin profesional, por ka gjasa të mos merrni rezultatet e duhura. Vijoni me përpjekjet tuaja maksimale për t’ia dalë mbanë. Sa i përket marrëdhënies në çift, nuk parashikohen ndryshime.

Peshqit
Familja pret shumë prej jush, çfarë edhe mund t’ju irritojë. Do ta keni shumë të vështirë të qëndroni larg partnerit/partneres suaj. Do të jetë një ditë e ngarkuar, kur vetëm në mbrëmje do të mund të relaksoheni./Opinion.al

Pas