Kryesore

Horoskopi, 24 Qershor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:01 - 24/06/20 |
Al Do

Dashi
A po e humbni durimin me dikë? Nëse duket sikur bashkëbiseduesit nuk po e dëgjojnë zërin e arsyes, ata ndoshta e kanë ndarë mendjen tashmë mbi një çështje të caktuar. Disa njerëz thjesht nuk dinë të punojnë mirë me të tjerët dhe ky nuk është problemi juaj.

Demi
Edhe pse me siguri keni një arsye të mirë për të festuar, sot nuk është një ditë e mirë për vetëkënaqësi. Kurseni energjinë tuaj për një ditë tjetër. Sa i përket aspektit sentimental, gjasat janë që të merrni lajme inkurajuese.

Binjakët
Një shpërthim nga e kaluara juaj mund të ofrojë një shpërqendrim të këndshëm dhe shumë të nevojshëm për ju. Kjo do të injektojë në jetën tuaj më shumë energji dhe ide të reja. Disa plane sociale do t’ju duhet t’i shtyni për një kohë tjetër.

Gaforrja
Biseda me njerëzit e tjerë do t’ju bëjë jashtëzakonisht të lumtur sot. Do të ndiheni shumë mirë kur të dëgjoni se çfarë ata mendojnë për ju. Thyerja e akullit nuk ka qenë kurrë shumë e vështirë për ju, kështu që kjo duhet të jetë një ditë e lehtë për njohje interesante.

Luani
Filloni të bëni më shumë përpjekje në karrierën tuaj sot. Mos kini frikë, ose mos veproni nga paniku! Thjesht kujdesuni për biznesin në mënyrën e duhur dhe mos humbni kohë. Ju mendoni se keni gjithçka nën kontroll dhe ndoshta ashtu është, por gjithmonë ka synime më të mëdha për të arritur.

Virgjëresha

Kontrolli i shëndetit emocional është gjithmonë i rëndësishëm, sidomos tani. Përhapni dashurinë dhe jepuni përqafime njerëzve që i keni pranë zemrës.

Peshorja
Ju mund të merrni një kërkesë për nisjen e një bisede me dikë, me të cilin zakonisht nuk bisedoni. Edhe nëse nuk shikoheni gjithmonë sy më sy me këtë person, ju të dy mund të arrini një marrëveshje sot.

Akrepi
A janë qëllimet tuaja të skalitura në gur? Sa më të forta të jenë ato, aq më shpejt do të keni mundësi t’i arrini. Shumë gjëra mund të arrihen sot, por vetëm nëse e dini saktësisht se çfarë duhet të bëni.

Shigjetari
Po projektoni sot një atmosferë qetësie. Përqendrohuni më shumë në atë që njerëzit ju perceptojnë se jeni dhe jo mbi ata që jeni vërtet, veçanërisht sepse mund të jenë të dobishme për reputacionin tuaj!

Bricjapi
Ju po ndjeheni edhe më pasionantë dhe intensivë për një çështje që ka shumë rëndësi për ju dhe ky fokus do t’ju ndihmojë të bëni shumë përparim në mbrojtjen ose promovimin e tij.

Ujori
Ju e dini që duhet të jeni pak më të disiplinuar në jetë, sepse kjo gjë do të sillte një mundësi të shkëlqyer për ju në punë. Do të jeni shumë më të lumtur nëse e jetoni jetën me udhëzime.

Peshqit
Sot informacionet që do të merrni në lidhje me partnerin do t’ju fusin në dyshime. Mos arrini në konkluzione të pakuptimta, por sqaroni çdo keqkuptim përmes komunikimit. Në vendin e punës mund të përballeni me disa pengesa.

Pas