-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 20 Nëntor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:27 - 20/11/15 |
b.f

Dashi: kërkesat e karrierës tuaj intensifikojnë që ju të punoni në fundjavë, në vend që të përgatiteni për pushim.

Demi: një projekt për të cilin jeni duke punuar, mund të shtyhet apo të ketë probleme ligjore për shkak të një shteti tjetër.

Binjakët: besimi do të jetë çelësi që largon skepticizmin në një sipërmmarje biznesi, interesa romantike, kështu që prisni të vërtetën.

Gaforrja: ti mund të mos jesh në humor, por instikti jot do ta dijë. Mund të jeni të kalitur për të marrë masa brenda vetes.

Luani: ka të ngjarë që faktet të keqinterpretohen, kështu që nëse ju jepet rasti, jepi kohë vetes për ta rregulluar.

Virgjëresha: ju nuk mund të keni gjithmonë çfarë dëshironi, por me një vështrim të thellë ju mund t’i realizoni gjërat që ju përkasin juve.

Peshorja: megjithëse virgjëresha shkëlqen në kompromise,  moti i sotëm kozmik, do të bëhet si një mburojë për ju me një çadër të paqortueshme.

Akrepi: projektet të cilat i keni patur për një kohë të gjatë në proçes janë në pikën drejt zgjidhjes. Kjo ju ofron lirinë për të ndjekur shtigje të reja kërkimi.

Shigjetari: vorbulla e ideve dhe rezultateve të mundshme do të gjallërohet, veçanërisht me konsensusin e kolegëve tuaj.

Bricjapi: ndërsa ju vazhdoni të ndiqni një rrugë të shpikjeve, nuk mund të jetë asgjë më  pozitive  se sa përforcimi që ju të ngjiteni më lartë se më parë.

Ujori: temat shpirtërore dhe të edukimit do jenë tani  në fokusin tuaj. Ky ndryshim i mirëpritur do t’ju bëj të ndjeheni si të keni hyrë në një epokë të re.

Peshqit: ndihma nga burime të jashtme do të jetë shtysa që ju kërkoni për të lëvizur. Puna me të tjerët  mund të jetë një bashkëpunim emocionues.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas