-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 17 Nëntor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:11 - 17/11/15 |
b.f

Dashi: Nëse keni një kartë krediti me borxhe, është momenti i duhur për të telefonuar kompaninë që t’i kërkoni një ulje të interesat.

Demi: Nëse ju apo partneri keni një vendim për të marrë, do të jetë një ditë perfekte për të diskutuar rreth çështjes.

Binjakët: Një takim mes kolegësh për një project do të shkojë shumë mirë. Do ta shijoni strategjinë me bashkëpunëtorët për të ecur përpara.

Gaforrja: Duhet të shikoni për një programim më të mirë të ditës, veçanërisht nëse ju duhet kohë për ushtrime apo për të gatuar për veten tuaj.

Luani: Kontrata,kontraktues dhe dokumenta lidhur me shtëpinë tuaj, që do të kërkojnë vëmendje. Çdo vendim që merrni sot do të zgjasë.

Virgjëresha: Një ide e re biznesi apo sipërmarrjeje do të çojë në përmirësim të të ardhurave. Keni vendosjen e duhur për t’u marrë me paratë.

Peshorja: Me Venusin tek  Peshorja, mund të kërkoni të zbatoni dëshirat tuaja të relaksit, duke vizituar qendrat e masazheve apo duke bërë shoping.

Akrepi: Do të jetë e lehtë të komunikoni axhendën tuaj. Të tjerët do të ndjehen gjithashtu të sigurt duke ndarë me ju mendimet e brendshme.

Shigjetari: Mund të keni nevojë për të qëndruar vetëm. Nëse është një vendim I vështirë që të ikni larg, do të bëhet kritike për ju të largoheni nga kushdo.

Bricjapi: Nëse ju duhet të mbani një fjalim, do të ndjeni që jeni në elementët tuaj. Do ta keni me lehtësi audiencën.

Ujori: Nëse keni idenë që doni të ngriheni lart, do të fitoni me lehtësi mbështetjen e të tjerëve.

Peshqit: Biseda me një mentor do t’ju ndryshojë persepktivat dhe do t’ju shërojë nga gjithçka që ju kthente pas.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas