Aktualitet

A kane frike nga ISIS? Ja si pergjigjen shqiptaret.


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:02 - 17/11/15 |
root

A e kercenon ISIS Shqiperine? Pyetjes se shtruar ne emisionin Opinion me te njejten teme te se henes, i jane pergjigjur afro 1500 vete ne nje ore e gjysem. 666 vete mendojne se Shqiperia kercenohet, ndersa 828 besojne se ky rrezik nuk ekziston. Duket se psikoza e frikes qe ka perfshire perendimin nuk ka zene vend tek shqiptaret. Nderkohe te ftuarit deklaruan se kercenimi si fenomen global ekziston ndersa rreziku i sulmeve JO!

KOMENTO (12)

Shkruaj nje koment

  1. Jo ne nuk rrezikohemi nga isis sepse ne jemi nje vend i vogel dhe nuk kemi aspak ndikim ne politiken dhe ekonomine boterore dhe ata nuk kan si synim te sulmojne popull e vegjel dhe me 0 ndikim ne keto ceshtje boterore.

Pas