-Jetë dhe Stil

Horoskopi, 11 janar 2017


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 11/01/17 |
root

Dashi

Në ditën e sotme do jeni të hapur ndaj sugjerimeve, sidomos ndaj anëtarëve të familjes. Mos merrni përsipër projekte që mund të zgjasin më shumë seç mendoni.

Demi

Sot përdorni natyrën tuaj shoqërore për të zgjidhur disa probleme në familjen tuaj. Kjo gjë do t’ju bëjë të nxirrni pjesën më të mirë të vetes suaj.

Binjakët

Binjakët sot do nxjerrin natyrën e tyre të brishtë dhe duhet të kenë kujdes nga kjo sepse mund t’ju pengojë për shumë gjëra. Nëse lëndoheni shpejt do ndiheni më mirë.

Gaforrja

Gaforret në ditën e sotme do shijojnë gjërat që kanë frikë t’i ndiejnë. Sot do kaloni kohë me familjen tuaj sepse edhe si shenjë, jeni shumë familjarë.

Luani

Sot duhet të kaloni kohë me anëtarët e vegjël të familjes suaj. Natyra juaj plot me energji do ju ndihmojë të kaloni bukur me anëtarët e tjerë të familjes suaj.

Virgjëresha

Virgjëresha sot mund t’i anashkalojë miqtë dhe familjen. Kjo nuk është diçka e mirë sepse të pasurit miqtë dhe familjen afër mund t’ju sjellë shumë përfitime.

Peshorja

Peshoret në ditën e sotme do ia kalojnë mirë me kolegët e tyre në punë dhe do jenë shumë të shoqërueshëm. Kini parasysh të merrni pak kohë për veten tuaj dhe të zgjidhni disa konflikte familjare.

Akrepi

Është mirë që sot të jeni të qetë sepse mund të “pickoni” dikë. Kur ju ndiheni të lënduar doni t’i lëndoni dhe të tjerët që janë rreth juaj dhe kjo nuk është diçka e mirë sepse mund të pendoheni më vonë për ato që mund të keni thënë ose bërë.

Shigjetari

Më shumë se sa të gjitha shenjat e tjera shigjetari sot do të dojë të qëndrojë me anëtarët e familjes së vet. Përveç kësaj do e kaloni kohën e lirë duke adhuruar natyrën.

Bricjapi

Bricjapët sot do jenë nën shoqërinë e miqve të tyre të cilët i kishin harruar për pak kohë për shkak të angazhimeve. Bëni pak pushim dhe mos i mendoni shumë thellë gjërat sepse është më mirë ndonjëherë.

Ujori

Ujorët në ditën e sotme duhet të kenë kujdes sepse do kenë një impakt të fortë tek të tjerët me ato që thonë. Kjo gjë mund t’ju ndikojë dhe ditët në vazhdim dhe nuk do doni ta kaloni javën i ngrysur me personin e zemrës.

Peshqit

Peshqit njihen si shenjë me natyrë intuitave dhe nuk do ngurrojnë as sot t’i shfaqin aftësitë e tyre. Të gjithë keni anëtarë në familje që nuk kënaqen asnjëherë më ne dhe kjo është dita për t’i habitur ata./tvklan.al

Pas