-Jetë dhe Stil

Historia/ Cifti mbipeshë hyn në trajtim, rrezikojnë të mos bëjnë fëmijë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 02/12/15 |
b.f

Lin Yue dhe Deng Yang sapo janë martuar dhe mezi presin ta shtojnë familjen me një fëmijë. Për fat të keq ata janë tepër të shëndoshë për të sjellë në jetë një fëmijë të shëndetshëm, për këtë kanë nisur një terapi kundër obezitetit në një spital të provincës kineze Jinlin.

Një çift obezësh ngsa Kina po përpiqet të humbase kilogramë për të sjellë në jetë një fëmijë të shëndetshëm.
Lin Yue dhe Deng Yang sapo janë martuar dhe mezi presin ta shtojnë familjen me një fëmijë. Për fat të keq ata janë tepër të shëndoshë për të sjellë në jetë një fëmijë të shëndetshëm, për këtë kanë nisur një terapi kundër obezitetit në një spital të provincës kineze Jinlin. / Radio Ejani

 

kinezet 3kinezet 1

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas