Kronikë

Hidhet nga pallati 64-vjeçari, Policia:Kishte probleme të shëndetit mendor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 11/09/21 |
Opi Nion

Një 64-vjeçar është vetëhedhur nga tarraca e banesës së tij paraditen e sotme në Elbasan.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë bëhet me dije se shtetasi me inicialet A.Sh., është vetëhedhur nga taraca e pallatit ku banonte, dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Viktima sipas policisë vuante nga probleme të shëndetit mendor

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 11.09.2021, rreth orës 10:40, në lagjen “Visarion Xhuvani”,  Elbasan,  shtetasi A.Sh., 64 vjeç, ( me probleme të shëndetit mendor) , banues në Elbasan,  është vetëhedhur nga taraca e pallatit ku banonte, dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas