Kronikë

Hidhet nga kati i tetë, ndërron jetë 60-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:27 - 13/10/19 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 16:00 në Kashar.

Policia bën me dije se në Fushë Mëzez Kashar, një person është hedhur nga kati i 8-të i banesës dhe ka humbur jetën.

Dyshohet se 60-vjeçari ka qenë në kushte të rënduara psikologjike dhe kjo e ka bërë që të ndërmarrë këtë akt vetëvrasës

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë. /Opinion.al

Pas