Aktualitet

Hakerat iraninë publikojnë automjetet e shqiptarëve, me targat dhe pronësinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:10 - 30/10/22 |
Opi Nion

Faqja e hakerave iranianë Homeland Justice vijon të publikojë të dhëna të qytetarëve shqiptarë në Telegram.

Pas publikimit në detaje të udhëtimeve të Kryeministrit Rama kjo Rama ka bërë publike sot në mbrëmje databazën e të gjtha automjeteve në Shqipëri.

Kjo databazë përmban llojin e makinës, shasinë, targën, emrin dhe mbiemrin e pronarit të mjetit dhe njësinë ku ata banojnë./Opinion.al

Pas