Kronikë

Gruaja tenton vetëvrasjen për shkak të dhunës, arrestohet burriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:48 - 03/07/22 |
Opi Nion

Policia ka arrestuar një 43-vjeçar në Dibër pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Për shkak të dhunës së ushtruar nga bashkëshorti i saj, gruaja ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese.

I arrestuari është identifikuar me inicialet B. M. Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas