InstaBIZ

Greta Koçi sërish në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:14 - 09/11/15 |
root

Greta Koçi pësoi një aksident të rëndë verën e kaluar në autostradën e veriut, por syri i keq duket se po e ndjekë kudo këngëtaren. Ajo ka qenë duke xhiruar skenat e klipit të saj të ri “Me mu”, në bashkëpunim me reperin Gold Ag dhe motrën e saj Eni dhe sipas “Prive”, Greta ka patur një incident, gjatë improvizimit të skenografisë. Këtë herë pasojat për Gretën janë minimaliste.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Këtë herë pasojat për Gretën janë minimaliste?????????????? W.T.F
    Pasoja minimale thuhet bile as minimale por te vogla te paperfillshme.
    Msoni me shkrujt shqip se late nam

Pas