Aktualitet

Greta Koci jep dorëheqjen nga gara në PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 16/11/15 |
root

Greta Koci largohet nga gara për forumin rinor të PD. Burime të rezervuara thanë se këngëtarja do të shpalle dorëheqjen sot, kjo dhe pas rezultatit të dobët që ajo mori dje në startin e garës, në takimin e Vlorës.

Nuk dihet ende nëse ky largim do të justifikohet me këtë fakt, apo me mbështetjen që ndonjë kandidat tjetër e ka më të madh dhe më të struktuar se Gerta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas