Rajoni

Greqi/ Publikohen pamjet, burri ndiqte me thikë në dorë ish-gruan për ta vrarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:12 - 04/11/21 |
Opi Nion

Janë publikuar pamjet nga momenti kur një burrë ndiqte ish-gruan e tij, të cilën e vrau me thikë në Greqi.

Mësohet se burri e ka goditur ish-bashkëshorten e tij 48 vjeçe plot 16 herë me thikë.

Në pamjet e publikuara në media, shihet se si autori i vrasjes, ndjek me vrap gruan e tij, në banesën që kjo e fundit kishte marrë me qira.

Nga raportimet e deritanishme, mësohet se e ndjera vrapon nëpër oborr për të shpëtuar, por nuk mund t’ia dilte.

Menjëherë pas vrasjes së ish-bashkëshortes, autori largohet i pa shqetësuar nga vendi i ngjarjes, duke mbajtur thikën në dorë dhe shkon te motori i tij për t’u larguar nga vendi i krimit.

Pas