Aktualitet

Greg Rama feston ditëlindjen, ndan foton nga fëmijëria


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:48 - 12/08/21 |
Opi Nion

Greg Rama, djali i madh i kryeministrit, Edi Rama, feston këtë të enjte 31 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë ai ka postuar në rrjetet sociale një foto nga fëmijëria, ndërsa me nota humori shkruan:

“Sot mu kujtua ai pasazhi i çuditshem që më pat thënë dikush për 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta të thërret…
Po kur mbush 31 mes pandemisë globale ça thotë jeta…? Apo hajt se folim”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)

Pas