-Jetë dhe Stil

Gratë kërkojnë në bankën e spermës që fëmijët t’u ngjajnë këtij aktori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:05 - 13/09/18 |
b.f

Pothuaj të gjithë njerëzit imagjinojnë se si do të jetë fëmija i tyre i ardhshëm, e madje disa të tjerë ëndërrojnë edhe se si do të ishte nëse do të kishin një fëmijë me personazhin e tyre të preferuar.

Një spermë banke në Los Anxhelos ofron një shërbim të padëgjuar më parë. Atje gratë dhe vajzat që dëshirojnë të bëhen nëna mund të zgjedhin dhurues që i ngjajnë personazheve të njohur të ekranit.

Në uebsajtin e kompanisë “California Cryobank” shkruhet: “Të zgjedhur nga mundësitë e pafundme që ofron interneti, dhuruesit që i ngjajnë personazheve mund të jenë aktorë, atletë, muzikantë, apo kushdo tjetër që i ngjan një të famshmi.”

Detajet e dhuruesve si gjatësia, ngjyra e syve apo e flokëve janë të gjitha të listuara. Gratë mund të zgjedhin që fëmija i tyre t’i ngjajë David Beckham, Leonardo di Caprio po Princ Harry-t, por zgjedhja më popullore sipas bankës është Ben Affleck./Opinion.al

Pas