InstaBIZ

As Kim Kardashian nuk i bën dot të gjitha…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:26 - 13/09/18 |
b.f

Kim Kardashian është gjithmonë në qender të mediave rozë ,dhe gjithcka që ajo thotë ose bën, është lajm.

Kim Kardashian   ka treguar se gjithmonë përpiqet të jetë perfeksioniste në ato që bën, por paska diçka për të cilën  nuk ja thotë fare.

Në një episod të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim Kardashian duke u përpjekur  të rregullonte marrëdhënien me motrën Kourtney, e vizitoi atë në kursin e kërcimit.

Në momentin që iu kërkua t’i bashkohej skuadrës, Kim nuk pranoi në mënyrë kategorike duke dhënë një përgjigje plot ironi :

“Unë nuk kërcej , unë bëj lekë.”

Ajo pranoi se nuk mund të kërcejë dot dhe kjo është e vetmja gjë që nuk di të bëjë,dhe pse e ka tentuar disa herë me anë të kurseve të ndryshme por dhe miqve të saj.

 

Pas