InstaBIZ

Gratë e Haradinajve, thjesht mahnitëse!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:35 - 09/11/15 |
b.f

PRISHTINË- Po të shohësh vetëm foton është vështirë të besosh se këto 4 bukuroshe janë kunata.

Po, po në të vertetë, janë gratë e vëllezërve Haradinaj, ku vetëm njëri prej tyre është i njohur në Shqipëri, Ramush Haradinaj.

Në këtë foto të postuar në Facebook duket se kunatat Haradinaj kanë dalë në një dasëm familjare dhe janë të katërta rrezëllitëse.

Në foto: Anita, bashkëshortja e Ramushit, Lola (motra e Anitës), bashkëshortja e Dautit, Vesa bashkëshortja e Frashërit dhe Bjondina, bashkëshortja e Vetonit. /Kosovarja/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas