InstaBIZ

Nicole Scherzinger & Lewis Hamilton “mat” në Londër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:46 - 09/11/15 |
root

Ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre 7-vjeçare në muajin shkurt por duket se Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton, janë nga ato çifte që nuk do të ndahen kurrë.  Dyshja e showbiz-it ka shijuar një mbrëmje së bashku në Londër dhe sigurisht që ky takim nuk mund të mos fiksohej nga paparacët.

Sipas burimeve të gazetës “The Sun”, ata kanë mbërritur të ndarë nga njëri-tjetri për të parë koncertin dhe ishin ulur në tavolina të ndryshme. Gjithashtu burimet raportuan se Nicole është larguar 5 minuta më parë se kampioni i Formula 1.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas