Kronikë

Grabitje në Peqin, tre persona të armatosur dhunojnë biznesmenin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:52 - 15/07/21 |
Opi Nion

Një grabitje është regjistruar gjatë orëve të natës në Peqin. Mësohet se pronari i një supermarketi është dhunuar nga tre persona të armatosur, të cilët i kanë marrë dhe paratë e xhiros ditore të biznesit.

Sipas informacioneve, pre e grabitjes ka rënë Agim Spahiu. Autorët e grabitjes janë larguar me një automjet që i priste në vendin ku kryen grabitjen.

Ndërkohë,  Policia vijon hetimet për identifikimin dhe arrestimin e autorëve./ Opinion.al

Pas