Kronikë

Grabitet një argjendari në Gjirokastër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 31/03/21 |
Opi Nion

Një argjendari është grabitur pasditen e sotme në qytetin e Gjirokastrës.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “18 shtatori”, ku dy persona të armatosur me pistoleta dhe të maskuar kanë hyrë brenda argjendarisë.

Autorët kanë mundur të marrin sende me vlerë, por ende nuk është bërë i ditur saktësisht dëmi i shkaktuar në këtë argjendari.

Ndërkohë, policia ka filluar punën per identifikimin dhe arrestimin e autorëve./Opinion.al

Pas