Kronikë

Grabitet banesa, nën kërcënimin e armës “maskat” marrin…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:21 - 13/08/19 |
Geljano Fataj

Grabitet banesa Korçë… Sipas policisë lokale, në orët e para të mëngjesit, në fshatin Buçimas, persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e shtetasit V.G pranë së cilës ndodhet edhe një karburant në pronësi të tij.

Grabitësit nën kërcënimin e armës dhe kanë marrë një kasafortë me një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu të poseduar me leje.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për identifikimin/kapjen e autorëve, si edhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas