Aktualitet

Grabiten zyrat e qarkut të Vlorës, vidhen dokumente


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 12/10/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e djeshme janë grabitur zyrat e qarkut të Vlorës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 ndërsa personi që ka grabitur zyrat ende nuk është identifikuar.

Ndërkohë bëhet me dije se nga zyra janë marrë disa dokumente.

“Më datë 11 Tetor rreth orës 23:30, tek Pallati i Kulturës, Vlorë, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka vjedhur me thyerje në zyrat e qarkut, ku ka marrë disa dokumente.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe fiksimin e çdo prove materiale që do të çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton policia.

Pas