Emisionet

“Opinion”/ Nga ’90, të gjitha pikëpytjet e PD-sëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:03 - 12/10/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” për të gjitha pikëpyetjet e Partisë Demokratike.

Mbi temën “ Nga ’90, të gjitha pikëpytjet e PD-së” të ftuar në studio kanë qenë Artan Hoxha, Afrim Krasniqi.

Kurse në lidhje direkte: Çlirim Gjata, Bledi Kasmi, Rudina Hajdari.

Në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar një material mbi rrugëtimin dhe historikun e Partisë Demokratike që nga viti 1990 deri më sot./Opinion.al

Pas