-Jetë dhe Stil

Gjysëm topuzi që e duan të gjitha femrat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:45 - 29/10/15 |
root

Ka qenë një nga modelet e flokëve më “trendy” dhe më të përdorura të kësaj vere, i cili do të vazhdoj të mbetet “in” edhe gjatë vjeshtë/ dimër 2016. Modeli i ç’rregullt gjysëm topuz nuk kërkon shumë mund e fantazi për tu bërë, prandaj dhe është i preferuari i vajzave, jo vetëm në Shqipëri por në të gjithë botën. Atë mund ta përdorni në përditshmëri, por edhe kur dilni në mbrëmje me shoqërinë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas