Kronikë

Gjirokastër/ 56-vjeçari mbytet në depozitën e ujit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:01 - 24/05/21 |
Opi Nion

Një 56-vjeçar ka humbur jetën pasi dyshohet se është mbytur në një depozitë të madhe uji.

Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin e Lazaratit në Gjirokastër. Viktima është identifikuar si shteasi me inicialet A.P. 56 vjeç banues në këtë fshat. Nga ekspertiza paraprake, në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

56-vjeçari është futur në një depozitë të madhe uji dhe nuk ka mundur dot të dalë, e për pasojë është mbytur.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për zbardhjen e ngjarjes./Opinion.al

Pas