Kronikë

Gjendet trupi i dekompozuar i një personi në Kukës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:59 - 11/10/21 |
Opi Nion

Është gjetur trupi i dekompozuar i një personi në bjeshkët e fshatit Çajë në Kukës. Pas verifikimeve nga autoritetet, bëhet fjalë për 78-vjeçarin, N. B., i cili ishte denoncuar në polici i humbur nga familjarët që prej datës 27 Shtator.

Eksperti mjeko-ligjor nuk ka konstatuar shenja dhune në trupin e viktimës dhe mendohet se vdekja i ka ardhur nga shkaqe natyrale. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës për vlerësim./ Opinion.al

Pas