Kryesore

Gjendet një trup i pajetë në breg të lumit Shkumbin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:18 - 28/06/20 |
el ida

Një burrë rreth 50-vjeç është gjetur i pajetë në breg të lumit Shkumbin, në fshatin Shushicë, Elbasan.

Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e ditur se nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkohë grupi hetimor është në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas