Kronikë

Gjendet një person i pajetë në Tiranë, policia jep detajet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 24/06/20 |
Al Do

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij mëngjesin e kësaj të mërkure.

Policia thotë se bëhet fjalë për një të moshuar që dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës duke u varur veten.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.06.2020, rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vet’varur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. /Opinion.al

Pas