Kronikë

Gjendet një person i pajetë në Milot, dyshohet të jetë vrarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:42 - 09/04/22 |
Opi Nion

Një person i pajetë është gjetur në rrugë, në Milot.

Sipas “News24”, dyshohet se personi ende i paidentifikuar të jetë vrarë.

Mësohet se viktima është gjetur në anë të rrugës, ndërsa dyshohet se ai është aksidentuar nga një automjet dhe është braktisur.

Behet me dije se në vendngjarje janë gjetur ka copa makinash, të cilat bëjnë që të ngrihen dyshime se viktima mund të jetë përplasur nga një automjet në lëvizje.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së viktimës./Opinion.al

Pas