Kronikë

Gjendet një i ri pajetë në një dhomë hoteli në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:13 - 08/04/22 |
Opi Nion

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e së enjtes në një dhomë hoteli në Tiranë.

Në një njoftim policia bën me dije se trupi i pajetë i shtetasi H.R. 39 vjeç është gjetur në një hotel në rrugën “Lord Bajron”. Autoritetet njoftojnë se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Pas