Aktualitet

Gjendet një armë zjarri e hedhur në tokë në Rinas, policia nis hetimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:29 - 20/05/21 |
Opi Nion

Policia e Rinasit ka gjetur një pistolete me krehër dhe fishekë të hedhur në tokë pranë rrethimit të aeroportit “Nënë Tereza”.

Sipas news 24 pistoleta është e tipit “Zastava” me numër të rregullt.

Arma e zjarrit është sekuestruar nga ana e policisë dhe është dërguar në laborator për ekzaminime të mëtejshme për të parë nëse rezulton e regjistruar apo nëse është përdorur në ndonjë ngjarje kriminale./Opinion.al

Pas