Kronikë

Gjendet i pajetë një person në Tiranë, çfarë dyshohet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 10/03/20 |
Opi Nion

Një 79-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme tek Kopshti Zoologjik në Tiranë.

Policia njofton se i moshuari është gjetur në trotuar rreth orë 12:21. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Ndërkohë, një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas