Aktualitet

Gjenden eshtra dhe një kafkë njeriu në Kurbin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:13 - 03/04/22 |
Opi Nion

Mbetje kockore të trupit të një njeriu janë gjetur në Kurbin këtë paradite nga banorë të zonës. Është fjala për një kafkë njeriu dhe eshtra që janë gjetur në afërsi të Fushë Kuqes, ne rrugen e fshatit Adriatik. Mësohet se eshtrat janë dërguar për ekzaminime shkencore, ndersa Prokuroria po heton te zbuloje viktimen.

Pas