InstaBIZ

Genta Ismajli publikon “Kishe”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 26/10/15 |
root

Këngëtarja Genta Ismajli i është rikthyer muzikës. Ajo ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Kishe”.  Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov, ndërsa për tekstin është kujdesur, Avni Qahili. “Kishe”  ka vetëm 24 orë që është publikuar dhe ka më shumë se 130 mijë klikime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas