Aktualitet

VIDEO/ Gazi lotsjellës ndërpret sërish seancën plenare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:48 - 30/11/15 |
b.f

PRISHTINE-  vetëm disa sekonda ka folir kryetari kadri veseli në paarlamentin e Kosovës dhe deputeti Smajl Kurteshi ka hedhur sërish gaz lotsjellës. Seanca është ndërprerë.

 

http://www.dailymotion.com/video/x3g7ols_gazi-ne-kuvend_news#tab_embed

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas